MAJ - miesiąc Matki Bożej

 KILKA WSKAZÓWEK DO PRACY NA PONIŻSZEJ PREZENTACJI -na dole po prawej stronie jest znaczek (dwie strzałki idące w przeciwną stroną)na powiększenie obrazu na cały ekrean.  Na górze po prawej stronie jest w kółku dłoń ze wskazującym palcem, po kliknięciu której zobaczysz, które punkty na planszy są interaktywne. Klikasz na nie według numerków kolejno i dowiadujeszcz się dużo ciekawych rzeczy, . Takie filmiki bedą czesto podczas lekcji. Zasada w każdym jest taka sama. 

 

Po przepracowaniu tej prezentacji, jeśli możesz wydrukuj poniższy obrazek, pokoloruj, narysuj Matce Bożej piękne kwiaty i wklej do zeszytu ćwiczeń na stronie 59 (lub innej wolnej, gdzie jest praca własna ucznia), a na następnej stronie  rysuj serduszka ile razy odśpiewałeś czy odmówiłeś Litanię Loretańską do Matki Bożej w miesiącu maju. (Gdyby był problem z wydrukowanie obrazka, narysuj samodzielnie jak potrafisz Matkę Bożą )

kliknij, by powiększyć obrazek, zapisza na komputerze---> 

 

 

 

A teraz dowiesz się jak powstało NABOŻEŃSTWO MAJOWE:

Po prawej stronie , w dolnej cześci ekranu, kliknij na 3 kropki , rozwinie się MENU i zobaczysz strzałki jak we wcześniejszej prezentacji, które pozwolą Ci powiększyc ekran.

 

Może zechcesz i tę piosenkę zaśpiewać Matce Bożej:

DO ZOBACZENIA W MAJU :-)

s.Monika

 

 

Designed by RDesign & kykoo